CETELEM recenzie, skúsenosti + online žiadosť

CETELEM vám požičia sumy od 2000€ až do 50.000€  a splácať tieto pôžičky môžete od pol roka až do 10 rokov s úrokovou mierou už od 5,9% ročne, čo je  porovnateľné ako keby ste si zobrali spotrebný úver v banke. Nízke úroky sú veľkou výhodou, avšak jednou z hlavných podmienok pre schválenie tohto úveru je Váš trvalý peňažný príjem. To znamená že ani nezamestnaní ľudia ani ženy na materskej tento úver určite nedostanú. Svoj úrok si môžete vypočítať priamo cez náš online formulár ktorý zároveň slúži aj ako online žiadosť !

Najrýchlejšia cesta k pôžičke od CETELEM je cez správne vyplnený online formulár ktorý sa nachádza nižšie na tejto stránke. Vaša online žiadosť bude po odoslaní údajov okamžite posúdená a okamžite sa dozviete výsledok! 

** Ako správne vyplniť horeuvedený formulár:

 1. Rozhodnite sa presne akú sumu si chcete požičať a hlavne ako dlho budete splácať. Ak si všimnete, práve vypožičaná suma a doba splácania do značnej miery ovplyvnia úroky, ktoré budete za úver platiť. Najvýhodnejšie % úrokové podmienky získate pri kratších dobách splácania.
 2. Správne vyplňte svoje osobné údaje (nič nezamlčte), všetko si ešte raz skontrolujte predtým než to odošlete!
 3. Stlačte „odošlite“  a čakajte na telefonát od zástupcov firmy.

Podmienky pre získanie pôžičky od CETELEM

cetelemPo vyplnení horeuvedenej žiadosti Vás budú zamestnanci kontaktovať. Následne budete potrebovať predložiť občiansky preukaz, potvrdenie o príjme a výpis z bankového účtu, poprípade výplatné pásky za posledné dva mesiace. Musíte byť občanom Slovenskej republiky a mať v SR trvalý pobyt a vek od 18 do 62 rokov. Spoločnosť Cetelem však poskytuje pôžičky aj seniorom v dôchodkovom veku či poberateľom rodičovského príspevku. Pri vybavovaní pôžičky od Vás pracovníci budú požadovať dôchodkový výmer alebo doklad o poberaní rodičovského príspevku.

Výhody

 • relatívne nízke úroky od 8,39% ročne (porovnateľné so spotrebným úverom v banke)
 • peniaze môžete použiť na čokoľvek
 • nepotrebujete žiadneho ručiteľa
 • splácať môžete až 10 rokov
 • môžete si požičať až do 37.000€ avšak do 25.000€ nepotrebujete ručiteľa

Nevýhody

 • potrebný je trvalý peňažný príjem
 • ide o dlhodobejšie pôžičky
 • najnižšia suma ktorú je možné si požičať je 2000€
 • Cetelem má dosť prísne kritériá na hodnotenie žiadateľov o pôžičku

Skúsenosti

Podľa našej osobnej skúsenosti s CETELEM sú všetky žiadosti o úver posudzované prísne, avšak ak spľňate horeuvedené kritériá, úver vám poskytnú veľmi rýchlo a za najlepších podmienok spomedzi všetkých slovenských nebankoviek ! Ich úroky sú totiž tak nízke, že lepšie nenájdete nikde inde. Preto ak si potrebujete požičať viac ako 2000 euro, určite by ste mali zvážiť túto spoločnosť.

 < Prosím použite horeuvedený Online formulár pre rýchle získanie pôžičky od CETELEM >

Aké sú vaše skúsenosti s CETELEM ?

Napíšte nám v komentároch.