Pôžičky od Provident – Skúsenosti a recenzia + online formulár

Provident Vám v súčasnosti požičia od 160€ do 2300€. Na to, aby ste dostali pôžičku musíte mať trvalý pobyt na Slovensku a mať vek vyšší ako 18 rokov. Pravidelný mesačný príjem je taktiež nevyhnutnosťou pre získanie pôžičky. Dobrá správa je, že pokiaľ ste mamička na materskej dovolenke, pôžičku by ste mali dostať bez problémov.

Požiadať o pôžičku môžete priamo cez tento online formulár.

Výhody pôžičky od Provident

  • Veľmi promptné a rýchle vybavenie
  • Použitie pôžičky na čokoľvek
  • Bez ručiteľa
  • Stabilná spoločnosť
  • Online vybavenie žiadosti

Nevýhody pôžičky od Provident

  • Vyššie poplatky za vybavenie pôžičky
  • Vyššie úroky oproti úrokom v banke
  • Vysoké penále a exekúcia pri nesplácaní pôžičky

Objektívne skúsenosti s Providentom

Nebanková spoločnosť Provident je na slovenskom trhu už od roku 2001, pričom za tento časi si vybudovala veľmi dobré postavenie a tiež aj vysokú kredibilitu v očiach samotných klientov. Väčšinou sa hovorí o pôžičkách z tohto subjektu ako o výhodných, rýchlych a spoľahlivých, aj čo sa služieb týka. Spoločnosť dbá predovšetkým na dobrý osobný vzťah s klientmi, pričom odmeny v podobe rôznych bonusov dostávajú najmä verní zákazníci.

Informácie o pôžičke

Samotná pôžička od Provident je určená na čokoľvek a to v relatívne vyšších sumách. Od spoločnosti môžete tak dostať 160€ až 2300 €, pričom ich použitie je výhradne Vašou vlastnou záležitosťou. Väčšinou ich klienti požadujú pre splatenie dlhov, nákup potrebných zariadení a prístrojov či na dovolenku, pre ktorú ste si nedokázali dostatočne našetriť. Bez dokladov a zbytočných bločkov si tak môžete dopriať čokoľvek, na čo ste nemali finančné prostriedky. Sami si taktiež určujete aj dĺžku doby splatnosti pôžičky od Provident, pričom však musíte zohľadniť predovšetkým Váš príjem a peniaze, ktoré reálne môžete z neho vyčleniť na splácanie pôžičky. Je dôležité myslieť aj na prípadnú krízovú situáciu, kedy môžete zamestnanie stratiť alebo sa môže stať niečo neočakávané, čo si vyžiada ďalšie finančné prostriedky.

Podľa našich skúseností Vám množstvo obchodných zástupcov po celej Českej a Slovenskej republike ochotne poradí vybrať si ideálnu pôžičku práve pre Vás a dotiahnuť všetky aspekty úveru tak, aby ste boli spokojní. Celkovo proces charakterizujeme ako rýchly a bez zbytočného naťahovania sa o dokumenty, ktoré sú často nepotrebné pri poskytovaní pôžičky. Už o pár dní od schválenia pôžičky máte na ruke alebo na účte peniaze od Provident a môžete ich naplno využívať. Takáto pôžička sa dá získať aj online, pričom nemusíte stráviť čas v klasickej pobočke a peniaze si tak vybavíte aj pohodlným spôsobom prostredníctvom internetu.

Provident a služby tejto spoločnosti však radíme medzi nadpriemerné. Peniaze od nich budete mať v rukách či na vašom bankovom účte veľmi rýchlo, pričom nepotrebujete k nim žiadne zvláštne dokumenty či potvrdenia.

<<Požiadať si o pôžičku môžete cez horeuvedený formulár>>

Pôžičky od Provident – Skúsenosti a recenzia + online formulár
4.3 (85%) 4 hlasov

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *