Pôžičkomat – recenzia a naše skúsenosti

Bohužiaľ poskytovateľ tejto pôžičky nie je licencovaným subjektom pre poskytovanie spotrebiteľských úverov, alebo neumožňuje požiadať o novú pôžičku.

Pôžičkomat Vám na 5 až 31 dní rýchlo požičia sumy od 25 € do 200 € (pre starých klientov do 700 euro).  Peniaze by ste mali dostať takisto aj keď ste práve nezamestnaný , alebo žena na materskej dovolenke. Podmienkou na získanie peňazí je, aby ste nemali dlžoby voči finančným inštitúciam a zároveň mali trvalý príjem, ktorý však nemusíte zdokladovať. Samozrejmou podmienkou je dovršenie 18 rokov veku a slovenské občianstvo.

** Tipy ako vyplniť online žiadosť:

  1. Zvoľte si koľko peňazí si potrebujete požičať, dôležitá je taktiež doba za ktorú chcete úver splatiť
  2. Správne vyplňte osobné údaje, toto je dôležité pre schválenie pôžičky. Nič nezamlčte.
  3. Žiadosť odošlite, Pôžičkomat ju zhodnotí a budú vás kontaktovať !

Výhody 

  • Všetko vybavíte online cez doleuvedený formulár, z pohodlia svojho domova
  • Ako nový klient si môžete požičať od 25 € do 200 €
  • Ak ste už u Pôžičkomatu pôžičku mali , môžete si vypožičať až 700€, na ktoré nemusíte dokladať pravidelný finančný príjem.

Nevýhody 

Pôžičkomat poskytuje tzv. krátkodobé pôzičky. To znamená, že požičané peniaze musíte vrátiť pomerne rýchlo. Bežne dostanete pôžičku na 5 až 31 dní, pričom najmä pre menej bonitných klientov by práve toto mohol byť kameň úrazu. Ako nový klient máte možnosť získať pôžičku len vo výške 25 až 200 €, keďže sa týmto spôsobom overuje dodržanie Vašich záväzkov. Aby ste však pôžičku získali, musíte byť zaregistrovaný a počítať musíte tiež s relatívne vyššou úrokovou sadzbou.

Naše skúsenosti s Pôžičkomatom

Z našej skúsenosti s pôžičkomatom môžeme skonštatovať že pôsobia seriózne a pracovníci sú ochotní. Úver vám vybavia veľmi rýchlo a peniaze Vám prídu na účet do pár dní, samozrejme pokiaľ splníte podmienky a hlavne je potrebné vyplniť horeuvedený online formulár so správnymi údajmi !

Pôžičkomat má prepracovaný vernostný program

pôžičkomatAby ste sa zaradili do vernostného systému portálu Pôžičkomat stačí, že využívate ich služby opakovane a doteraz neboli zaznamenané žiadne Vaše problémy pri splácaní. Takíto klienti taktiež obdržia vernostnú kartu, avšak len vo virtuálnej rovine, keďže celý systém vyplácania a splácania pôžičky je založený na SMS. Vernostná karta, ako ste si už určite domysleli, sa delí hneď na viacero typov a to od pozície Vás – ako vernostného klienta Pôžičkomatu. Táto pozícia a teda aj vernostná karta závisí od počtu požičaných pôžičiek inak povedané, od toho, koľkokrát ste využili služby Pôžičkomatu. Motiváciou navyše pre verných klientov je do budúcna oveľa výhodnejšie si požičanie peňazí. Ak ste si teraz požičali pôžičku s určitým vyšším úrokom, v budúcnosti sa tento úrok môže znížiť práve tým, že ste verný klient a opakovane využívate ich služby .

<< Prosím použite horeuvedený online formulár  >>

Pôžičkomat – recenzia a naše skúsenosti
4 (80%) 3 hlasov