Homecredit pôžičky – recenzia a skúsenosti

Homecredit Vám požičia bez ručiteľa sumy od 400€ až do 5000€ a splácať môžete od troch až do sedem rokov. Na vybavenie pôžičky Vám postačia doklady (občiansky preukaz), klient musí mať minimálne 18 rokov a pravidelný mesačný príjem. Pozor: nezamestnaní nedostanú pôžičku! Zamestnanci a živnostníci musia Homecreditu predložiť informácie o zamestnávateľovi a takisto výšku príjmu (príjem neoverujú) Mamičky na materskej a dôchodci by nemali mať problém získať peniaze cez Homecredit.

O Homecredit pôžičku môžete požiadať cez tento online formulár.

V prípade ak bude Vaša žiadosť o HomeCredit pôžičku zamietnutá, môžete skúsiť požiadať  o pôžičku od CETELEM (kliknite sem)

Výhody pôžičky od Homecredit

Homecredit Vám požičia  od 400 eur až do výšky 5000 eur. Medzi výhody patrí fakt, že pri požičiavaní nepotrebujete ručiteľa. Ako plus môže slúžiť aj skutočnosť, že ak prvé štyri splátky uhradíte v riadnom termíne, s pracovníkom Home Creditu sa môžete dohodnúť na úprave Vašich splátok. Výhodou je aj poistenie výdavkov k pôžičke. To napomôže hlavne v situáciách, ktoré sú nepredvídateľné, no každý z nás s nimi počíta (napríklad poistenie voči smrti úrazom, voči strate zamestnania atď).

Nevýhody pôžičky od Homecredit

Pôžička od Homecredit má aj svoje nevýhody. Jednou z nich sú pomerne vysoké úrokové sadzby. Platí – čím vyššia pôžička, tým menšia úroková sadzba. Hladina sadzieb sa pohybuje do 25,38%, splácať svoju pôžičku môžete od 12 do 84 mesiacov. Medzi ďalšie nevýhody by sme zaradili fakt, že poplatky vás neminú v situácii, kedy to nejmenej očakávate. Ak si chcete odložiť splátky, musíte ich po určitú dobu riadne splácať (táto doba sa pohybuje okolo šiestich mesiacov). A až potom si ich môžete odložiť. Splátky je možné odložiť až štyrikrát. Ďalšia komplikácia môže nastať v prípade, ak chcete svoju pôžičku splatiť. Predčasné splatenie pôžičky je zadarmo, avšak musíte o tejto skutočnosti mesiac dopredu informovať spoločnosť písomne. Ak sa tak nestane, mimoriadna splátka bude použitá na úhradu splátok úveru a úrokov stanovených vo Vašej zmluve.

ZHRNUTIE:

 • Homecredit pôžička je bezúčelová
 • Pohodlné vybavenie z domu cez email či telefón
 • Pôžičky až do výšky 5000 eur
 • Poistenie výdavkov
 • Možnosť zvýšenia či zníženia splátok
 • Nemusíte mať trvalý pobyt v Slovenskej republike
 • Dostupné aj pre dôchodcov
 • Spoločnosť požaduje klienta s trvalým zamestaním
 • Dodržiavanie povinných lehôt pri možnosti znížiť/zvýšiť splátky
 • Poplatky pri odložení splátok
 • Platíte za oneskorené oznámenie spoločnosti v prípade skoršieho splatenia

<< O pôžičku môžete požiadať cez horeuvedený online formulár na tejto stránke>>

Homecredit pôžičky – recenzia a skúsenosti
2.5 (50%) 6 hlasov