Ferratum pôžičky- recenzia a skúsenosti

Ferratum poskytuje rýchle pôžičky v hodnote od 25 do 350 Eur.  O túto rýchlu pôžičku môžete požiadať cez online formulár, čím šetríte predovšetkým Váš vzácny čas.

Vyplnenú žiadosť odošlete jedným kliknutím >> V prípade ak Vám bude pôžička aj schválená tak peniaze dostanete zvyčajne do 4 dní od podania žiadosti !!

 

*** Tipy ako vyplniť horeuvedenú online žiadosť

  • Premyslite si a rozhodnite sa koľko Euro a na ako dlho si potrebujete požičať.
  • Zvoľte si či ste nový alebo opakovaný zákazník (opakovaní zákazníci majú výrazné zľavy!)
  • Vyplňte správne údaje, pred odoslaním si všetko ešte raz prekontrolujte
  • Odošlite žiadosť a počkajte, pracovníci Ferratum vás budú čoskoro kontaktovať !

Skúsenosti s Ferratum pôžičkami

Ferratum patrí medzi špičku medzi poskytovateľmi krátkodobých pôžičiek. Nie je to teda žiadna neznáma nebankovka, práve naopak, patrí medzi najserióznejšie spoločnosti na Slovenskom trhu.  Pôžička Ferratum je vhodná voľba pre všetkých, ktorí potrebujú peniaze prakticky okamžite a nerobí im problém podanie si žiadosti prostredníctvom online formulára.

Výhody pôžičky :

  • Peniaze dostanete aj bez potvrdenia o vašom príjme
  • Vybavenie pôžičky online / prostredníctvom SMS
  • Pôžičku môžete využiť na čokoľvek

Nevýhody pôžičky:

  • Úrok vo výške 15% ročne
  • Ohraničenie vekom žiadateľa od 19 až do 65 rokov

Kto môže získať pôžičku Ferratum?

Pôžičku od spoločnosti Ferratum môže získať každý občan, ktorý je národnosťou Slovák a má aj trvalý pobyt na našom území. Žiadateľ musí mať vek aspoň 19 rokov, a nemôže byť starší ako 65 rokov.

Ak sa stanete stálym (opakovaným) zákazníkom spoločnosti Ferratum, budete mať pôžičku prakticky okamžite. U nových zákazníkov je potrebné si overiť dôležité informácie, ako je napríklad bonita takéhoto zákazníka. Po tom, ako sa spoločnosť presvedčí o pravosti týchto informácií, sú peniaze najneskôr do 4 dní od podania žiadosti zaslané klientovi poštovou poukážkou na uvedenú adresu.

Ako dlho môžete splácať peniaze ktoré ste si požičali ?

ferratumNa začiatok si môžete zvoliť z 3 rôznych dĺžok splácania pôžičky. Splatnosť pôžičky si môžete nastaviť na 15, 21 a 30 dní, všetko závisí len od vašich preferencií a samozrejme od toho kedy budete môcť požičané peniaze reálne vrátiť. Pri rozhodovaní musíte vziať do úvahy predovšetkým vašu aktuálnu finančnú situáciu a samozrejme vašu schopnosť splatiť túto pôžičku v rámci vami zvoleného obdobia. Spoločnosť Ferratum umožňuje svojim klientom predĺžiť si dobu splácania o 15 dní a to dokonca 3 razy. Teoreticky si tak môžete dohromady predĺžiť jej splácanie až o 45 dní.

 

Stačí vyplniť online formulár ktorý nájdete hore na tejto stránke.

Ferratum pôžičky- recenzia a skúsenosti
4.5 (90%) 4 hlasov