CreditOne pôžičky- recenzia a naše skúsenosti

CreditONE je nebanková spoločnosť, ktorá sa časom stala jednou z najobľúbenejších poskytovateľov SMS pôžičiek. Pomocou tohto online formulára  si tak môžete vypožičať sumu vo výške od 100 do 350 eur. Horná hranica, teda 350 eur platí len pre klientov, ktorí so splátkami nemeškajú a riadne svoju pôžičku splácajú.

Ako získať pôžičku od creditONE

Ak ste nový zákazník, v prvom rade musíte zažiadať cez horeuvedený online formulár. Ak Vám bude pôžička schválená, v budúcnosti už si už budete môcť požičať jednoducho cez SMSku.

Pôžičku získate, ak:

  • Ste občanom slovenskej republiky
  • Máte vek od 21 do 70 rokov
  • Vlastníte účet v niektorej zo slovenských bánk

Pre získanie úveru je ešte dôležité, aby ste sa zaregistrovali a uhradili registračný poplatok vo výške 0,01 € a to na účet spoločnosti. Ak tento poplatok uhradíte, následne prichádza k posúdeniu Vašej žiadosti a ak je schválená, peniaze by ste mali mať na Vašom účte do 30 minút. Veľmi rýchlo sa tak dostanete k Vašej finančnej pomoci.

Výhody :

  • Pôžička je bez ručiteľa
  • Dostanete sa k nej bez zbytočných papierov
  • Nemusíte ju dokladovať bločkami a faktúrami
  • Nie je účelová
  • Možnosť požičať si až 350€
  • V prípade žiadosti predĺženie doby splácania až o 30 dní

Nevýhody:

  • Relatívne vyšší úrok za požičanie si finančných prostriedkov

creditone skúsenostiSkúsenosti s pôžičkou od CreditONE

CreditONE poskytuje pôžičky v nižších čiastkach a to na kratšie časové obdobie (1-30 dní). Počas dlhšieho pôsobenia na trhu si vybudovala určité meno najmä spokojnými zákazníkmi. Keďže s vybavovaním pôžičky sa nespájajú žiadne ďalšie zdĺhavé administratívne úkony, je veľmi jednoduché ju získať a preto sa stáva relatívne obľúbenou alternatívou k rýchlemu obdržaniu peňazí. Klient si na základe svojho zváženia vyberá dĺžku splatnosti a výšku pôžičky, z čoho vyplýva aj cena pôžičky. To by si mal každý na začiatku zvážiť a rozmyslieť si všetky dôležité faktory.

Online formulár pre vyplnenie žiadosti pre pôžičku  nájdete hore na tejto stránke!

Ako získať prehľad o prípadnej pôžičke ?

Stačí navštíviť web tejto spoločnosti, kde okrem iného nájdete aj online kalkulačku, ktorá slúži k vypočítaniu si splátok a určeniu si doby splatnosti. Toto obdobie je možné od jedného až po tridsať dní. Logicky vyplýva, že čím dlhšie budete pôžičku splácať, tým viac na nej preplatíte. Ak by ste však nedokázali Vami vypožičanú sumu splácať, môžete si predĺžiť dobu splatnosti. Nemalý poplatok navyše však nejedného z Vás môže odradiť.

CreditOne pôžičky- recenzia a naše skúsenosti
4.3 (85%) 4 hlasov